Drewniane mapy stały się ostatnimi czasy prawdziwym hitem wnętrzarskim. Z tych nietuzinkowych ozdób korzystają nawet znani z pierwszych stron gazet celebryci. Nie ma się czemu dziwić bo takie drewniane dekoracje na ścianę mogą naprawdę zaskakiwać, a niekiedy całkowicie odmienić wnętrze. Gdzie zakupić taką mapę? Ciekawą ofertę proponuje firma https://www.sikorka.net/, posiadająca bardzo szeroki wybór drewnianych map świata, Europy i Polski w 3d. Te drewniane mapy występują w różnych rozmiarach, grubościach, wariantach kolorystycznych, z grawerem nazw państw lub bez. Pora by przyjrzeć się każdej z nich. 

Drewniana mapa świata
Interesuje Cię świat, chciałbyś wiedzieć o nim jak najwięcej? A może niedawno wróciłeś z dalekiej podróży lub właśnie się w nią wybierasz? Jeśli tak, to drewniana mapa świata z pewnością Ci się spodoba! Dzięki niej w łatwy i przyjemny sposób będziesz mógł sprawdzić lub zaznaczyć, co już odkryłeś, a które miejsce wciąż na Ciebie czekają! Pomogą w tym na pewno drewniane pinezki, które można dokupić do zestawu. Drewniana mapa świata wykonana jest z dobrej jakości sklejki olejowanej, i dostępna w 2 grubościach do wyboru – 6 mm i 12 mm, 6 rozmiarach, oraz 4 wariantach kolorystycznych. Składa się z 7 dużych elementów (kontynenty) i 24 mniejszych (wyspy). Do zestawu dołączona jest instrukcja i szablon montażu mapy.

Drewniana mapa Europy

Jeśli lubisz podróżować i często zastanawiasz się jak dać wyraz swojej pasji poprzez wnętrze które użytkujesz, drewniana mapa Europy będzie strzałem w dziesiątkę! Mapa ta ma dokładnie oznaczone granice państw europejskich i ich stolic. Wykonana jest z wysokiej jakości sklejki bukowej, przez co można być pewnym jej trwałości i odporności na eksploatację.

Drewniana mapy Europy składa się z 1 dużego elementu i 21 mniejszych (wyspy). Dodatkowo do zestawu dołączona jest instrukcja montażu mapy oraz szablon w formacie 1 do 1, potrzebny do zamontowania mapy. Mapa Europy dostępna jest w 4 wariantach kolorystycznych: neutralny, dąb, orzech, palisander; oraz w 4 wielkościach do wyboru. Można ją zakupić z zaznaczonymi granicami państw, oraz ich nazwami w języku polskim lub angielskim.

Drewniana mapa Polski 
Drewniana mapa Polski to praktyczna i piękna dekoracja nadająca się do każdego wnętrza. Świetnie dopełni przestrzeń zarówno w domu jak i biurze. Docenią ją zwłaszcza osoby chcące otaczać się naturalnymi ozdobami wnętrzarskimi. Jest to również świetny dodatek o charakterze edukacyjnym dla dziecka, które dopiero poznaje swój kraj i chciałoby wciąż pogłębiać wiedzę. Ta niesamowita mapa Polski zrobiona jest z najwyższej jakości sklejki bukowej. Posiada laserowo zaznaczone wszystkie większe miasta oraz granice województw. Dostępna jest też w 4 wariantach:

- zaznaczone granice i nazwy województw, podane nazwy miast i oznaczone rzeki;

- zaznaczone granice i nazwy województw;

- zaznaczone granice województw;

- bez oznaczonych granic i podpisów.

undefined

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej