Wysoka jakość i niebywały design

Piękny dywan potrafi zmienić charakter całego wnętrza, a współczesne dywany to nie tylko przedmioty funkcjonalne, które dobrze wygłuszają i ocieplają wnętrze, ale nierzadko również prawdzie dzieła sztuki. Bez wątpienia takie właśnie dywany posiada w swojej kolekcji ekskluzywna marka Carpet Décor. W ofercie tego producenta znajdziemy dziesiątki przepięknych i niebywale oryginalnych wzorów dywanów, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru współczesnym wnętrzom. Wszystkie dywany tej marki to przedmioty najwyższej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Ten polski producent z powodzeniem połączył funkcjonalność i wysoką jakość swoich produktów z wysokimi walorami estetycznymi. Marka udowadnia jednocześnie, że kolory natury i lekko przygaszone barwy wcale nie muszą być nudne! W ofercie firmy znajdziemy dywany w różnych odcieniach szarości, brązów, zgaszonych zieleni, granatów czy czerni. Niektóre z dywanów przypominają obrazy olejne pod którymi z pewnością chciałby się podpisać niejeden malarz abstrakcyjny.

Magiczne oraz ręcznie wykonane dywany

Dywany Carpet Décor, takie jak np. https://9design.pl/firm-pol-1509115447-Carpet-Decor.html idealnie sprawdzą się zarówno w przestronnych nowoczesnych salonach, jak i w bardziej nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Nietrudno wyobrazić sobie takie dywany również we wnętrzach loftowych. Sprawdzą się też doskonale w hotelach czy innych wnętrzach komercyjnych, nadając im eleganckiego i jednocześnie oryginalnego charakteru. W kolekcji dywanów tej polskiej marki znajdziemy ekskluzywne, ręcznie wykonane dywany (Handmade Collection) czy też dywany wykonane z zastosowaniem specjalnej technologii łatwego czyszczenia (Magic Home). Dywany z linii tzw. łatwoczyszczących się dywanów to doskonałe i wygodne rozwiązanie, które ucieszy zwłaszcza rodziców małych dzieci. Specjalna technologia zabezpiecza polega na zabezpieczeniu materiału przez wchłonięciem rozlanego płynu. Ponadto dywany z tej linii mogą być prane w pralce. Dywany z linii Magic Home posiadają także wbudowany podkład antypoślizgowy.

Gdzie kupić dywany Carpet Décor?

Ostateczny wybór dywanu uzależniony jest od osobistych preferencji oraz charakteru wnętrza. Bez względu jednak na to, który dywan z oferty Carpet Décor wybierzemy, możemy mieć pewność, iż decydujemy się na produkt najwyższej jakości. Aby dokonać trafnego wyboru warto zapoznać się z szeroką ofertą dywanów tej marki. Polecamy zwłaszcza internetowy sklep z meblami oraz wyposażeniem wnętrz www.9design.pl. w którym znajdą Państwo bogatą ofertę dywanów tej marki.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej