Dobrze wyposażona domowa łazienka pozwala skutecznie i wygodnie zadbać o higienę i czystość, wziąć szybki prysznic lub dłuższą, relaksującą kąpiel, jest urządzona ze smakiem oraz w pełnej zgodzie z poczuciem estetyki jej użytkowników. Specjalnie z myślą o osobach kochających innowacje i pragnących stworzyć prawdziwie funkcjonalną przestrzeń łazienkową, powstały nowoczesne rozwiązania, które warto poznać bliżej. W jakie innowacje do domowej łazienki warto zainwestować?

Wanna z hydromasażem, czyli domowe SPA w zasięgu ręki

Jednym z najpopularniejszych, nowoczesnych rozwiązań łazienkowych jest wanna z hydromasażem. Jej zakup w szczególności docenią osoby, które uwielbiają długie, relaksujące kąpiele oraz chcą w najlepszy możliwy sposób zadbać o swoje ciało i umysł. Wanny wyposażone w nowoczesne systemy hydromasażu oferują zarówno klasyczny masaż wodny, jak i powietrzny, które wspólnie pozwalają jeszcze lepiej odprężyć się, zredukować nagromadzone w ciągu dnia napięcie, zadbać o skórę oraz oddać się błogiemu relaksowi w towarzystwie nastrojowej muzyki, blasku świeczek i ulubionej lektury.

Znakomitej jakości wanny z hydromasażem posiada w swojej ofercie marka Roca. W szczególności warto zwrócić uwagę na rozwiązania z systemem hydromasażu Effects Gold. Wyposażone w niego wanny są dostępne są w różnych stylach i rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie zarówno designu wanny, jak i jej wielkości do każdego pomieszczenia. System Effects Gold oferuje masaż wodny, powietrzny i chromoterapię nowoczesnymi lampami LED, które zapewniają relaks i odprężenie na najwyższym poziomie. Opcja podtrzymywania temperatury wody i automatycznej dezynfekcji czynią z nich rozwiązania zdecydowanie warte zakupu zwłaszcza dla wymagających użytkowników, poszukujących prawdziwie innowacyjnych, prostych w codziennej obsłudze rozwiązań.

Inteligentna toaleta myjąca Inspira In-Wash

Innym, wartym uwagi rozwiązaniem, które idealnie odnajdzie się w każdej nowocześnie wyposażonej, wysoko funkcjonalnej łazience, jest toaleta myjąca. Inspira In-Wash marki Roca jest rezultatem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów, w wyniku której powstało rozwiązanie idealnie zaspokajające wszystkie potrzeby współczesnych, wymagających użytkowników. Inteligentna toaleta myjąca http://www.roca.pl/katalog/produkty/#!/toalety-myjace łączy w sobie funkcjonalność miski wc i bidetu pozwalając zaoszczędzić miejsce w łazience oraz w najlepszy, aktualnie dostępny sposób zatroszczyć się o higienę osobistą całej rodziny.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash występuje w dwóch wariantach - klasycznym kompakcie i wersji podwieszanej. Za jej pomocą możliwe jest szybkie odświeżenie się po każdorazowym skorzystaniu z toalety. Możliwość dostosowania parametrów mycia i suszenia do osobistych preferencji oraz wygodne i intuicyjne sterowanie funkcjonalnością urządzenia za pomocą bezprzewodowego pilota lub wbudowanego panelu czynią z niej rozwiązanie idealne dla każdego miłośnika nowoczesnych, przydatnych w codziennym życiu technologii. Wersja podwieszana może zostać dodatkowo wyposażona o nowoczesny przycisk do spłukiwania działający w technologii bezdotykowej EP-1 lub EP-2, który sprawi, że korzystanie z toalety stanie się jeszcze bardziej higieniczne i wygodne.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny