Czasami jednak woda może zawierać niezdrowe związki, takie jak na przykład przemysłowe chemikalia, pozostałości farmaceutyczne, metale ciężkie czy pestycydy. Na szczęście nie potrzebujesz wiele, aby usunąć szkodliwe zanieczyszczenia. Wystarczy odpowiednia inwestycja w dobrą maszynę filtrującą, która pozbędzie się problemów z zanieczyszczeniami i zapewni Ci pełne bezpieczeństwo. Na rynku jest wiele opcji, dlatego wybór urządzenia filtrującego nie należy do najłatwiejszych - jak można ustalić, który filtr do wody będzie dla Ciebie najlepszy? Istnieje kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć przed podjęciem decyzji.

Jaki filtr do wody wybrać?

Aby wybrać odpowiedni filtr do wody, należy sprecyzować, czego dokładnie oczekujesz. Istnieje wiele modeli z różnymi poziomami filtracji oraz opcjami - nietrudno jest pogubić się w tych różnorodnych wersjach. Warto upewnić się, czy sprzęt, w który masz zamiar zainwestować, posiada gwarancję. Ubezpieczy Cię to przed niepotrzebnymi kosztami w razie jakichkolwiek usterek. Profesjonalne maszyny wykonane z materiałów najwyższej jakości będą używały opatentowanej technologii. Dla Twojego komfortu dobrze byłoby, aby system nie pracował zbyt głośno, a koszty eksploatacyjne i straty wody były jak najniższe.

Warto pamiętać, że różne filtry produkują odmienne rodzaje wody. Za pomocą odpowiedniego urządzenia woda w Twoim mieszkaniu może być wykorzystywana w celach spożywczych: m. in. gotowaniu czy płukaniu warzyw i owoców. Najlepiej, aby była wtedy odpowiednio natleniona oraz miękka. Nie są to jednak jedyne opcje oferowane przez nowoczesne filtry do wody. Wielozadaniowe urządzenie dostarczy także wody alkalicznej lub osmotycznej. Dobrze, aby każda z nich produkowana była na bieżąco, od razu po odkręceniu wylewki. Możesz mieć wtedy absolutną pewność świeżości przefiltrowanej cieczy. Ważne jest również to, aby urządzenie było odporne na możliwe skoki ciśnienia.

Filtr do wody Compact Redox Duo i Trio - jakie ma funkcje?

Urządzenia marki Compact Redox spełniają o wiele więcej funkcji niż standardowe filtry kuchenne. Filtracja wody odbywa się w sposób zaawansowany, a urządzenie można zainstalować pod zlewozmywakiem lub pozostawić umiejscowione na kuchennym blacie. Obie wersje - Duo oraz Trio - stosują opatentowane rozwiązanie Global Water, a wodę filtrują w sposób wydajny i skuteczny.

Poza podstawowym rodzajem filtracji do celów spożywczych, filtry do wody Compact Redox (sprawdź cenę: https://sklep.osmoza.pl/filtr-wody-compact-redox-trio-p-2233.html) są w stanie dostarczyć Ci również wody alkalicznej. Jest to naturalnie jonizowana ciecz, pozytywnie wpływająca na funkcjonowanie Twojego organizmu, zwłaszcza w przypadku, gdy spożywasz różnego rodzaju kwaśne produkty. Neutralizuje kwasy w organizmie dzięki wysoko dodatniemu pH. Jest silnym przeciwutleniaczem i pomaga w radzeniu sobie z dolegliwościami powstałymi z powodu złej diety oraz innymi zdrowotnymi problemami. Wprowadzi do Twojego organizmu odpowiednią równowagę kwasowo-zasadową, co przyczyni się do lepszej jakości Twojego życia.

Dodatkowo filtr do wody Compact Redox Trio jest w stanie przefiltrować ciecz w Twoim domu na osmotyczną. Ze względu na brak jakichkolwiek związków mineralnych, nadaje się ona do użytku w akwariach, parownicach, żelazkach czy nawet w płukaniu soczewek kontaktowych - wszędzie, gdzie woda nie powinna zostawiać śladów. Jest również idealną opcją dla osób mających problemy z nerkami. Opatentowana technologia marki Global Water gwarantuje dużą wydajność swoich produktów. Zastosowane w zestawie komponenty i podzespoły zapewniają komfort użytkowania i czystą wodę w każdych warunkach.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej