Poleasingowe laptopy - czy warto kupować taki sprzęt?

Leasing zaczyna obejmować coraz więcej urządzeń, nie tylko samochody. Laptopy również znalazły swoje miejsce w tego typu umowach. Firmy dogadują się ze sklepami, pracownicy użytkują sprzęt mniej więcej przez 2-3 lata, a następnie puszczają dalej w obieg.

Laptopy poleasingowe są dobrą opcją w zasadzie dla każdego, kto potrzebuje sprzętu. Tak jak firmy zajmują się różnymi branżami i potrzebują urządzeń o odmiennej specyfikacji, tak klienci indywidualni także będą mieli inne wymagania. Dlatego możesz mieć pewność, że specjalistyczne oprogramowanie, gry lub inne aplikacje, których używasz na co dzień, nie będą problemem dla laptopa.

Tego typu sprzęt wiąże się z wysoką jakością i wydajnością wnętrza, na przykład karty graficznej czy RAM-u, ponieważ firmy rzadko kiedy kupują urządzenia o słabych parametrach. W końcu zależy im na jak najlepiej wykonanej pracy, dlatego wybierają najczęściej topowe, sprawdzone marki. Z tego względu laptopy, na które skończyła się umowa leasingowa, należą do tych mocniejszych i bardziej wydajnych.

Ponadto każdy wie, że laptop to nie kolejna lodówka, telewizor czy zmywarka, że kiedy kończy się dwuletni okres gwarancji, ten zaraz się psuje. Tego typu urządzenia produkuje się z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dlatego cechują się wytrzymałością i trwałością. Z tego względu nowy właściciel może być pewny, że poleasingowy laptop posłuży mu przez kolejne lata.

W zasadzie największą zaletą tego rozwiązania jest cena. Poleasingowe laptopy potrafią kosztować nawet o połowę mniej w stosunku do nowych urządzeń, a mogą mieć dokładnie taką samą wydajność.

Zobacz ofertę sprawdzonych laptopów poleasingowych: https://www.laptopypoznan.pl/12-laptopy-poleasingowe

U kogo najlepiej sprawdzi się poleasingowy laptop?

Taki sprzęt sprawdzi się chociażby w pracy. Pandemia wymusiła na pracownikach przeniesienie kariery do domu, a większość obowiązków wykonuje się obecnie na home office. Z tego względu spora ilość osób potrzebuje szybko sprawnego, taniego sprzętu. Laptopy poleasingowe są dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie naruszają domowego budżetu, są sprawdzone, odświeżone oraz dostępne od ręki. Masz też pewność, że skoro były użytkowane w firmie i dawały sobie radę ze specyficznym oprogramowaniem, Twoje programy także nie powinny stanowić kłopotu.

Tego typu sprzęt będzie idealny także do nauki. Pandemia sprawiła, że nawet teraz, gdy uczniowie większości szkół mają nauczanie stacjonarne, spora część lekcji przeniosła się do wirtualnego świata, ponieważ taki sposób jest wygodniejszy. Z tego względu dzieci potrzebują własnego urządzenia, które poradzi sobie nie tylko z różnego rodzaju oprogramowaniem naukowym, ale także z udostępnianiem obrazu z kamery i pulpitu w czasie rzeczywistym.

Bardziej wymagające osoby także powinny zadowolić poleasingowe laptopy. Wystarczy, że grafik, zapalony gracz, montażysta bądź ktokolwiek inny, kto potrzebuje nieco mocniejszego wnętrza, wybierze takie urządzenie, które będzie spełniać jego oczekiwania.

Laptopy poleasingowe - oszczędność i jakość

Poleasingowe laptopy stanowią dobrą opcję właściwie dla każdego, bez względu na wykonywane obowiązki. Aby wybrać sprzęt odpowiedni dla siebie, wystarczy bliżej zapoznać się ze specyfikacją dostępnych urządzeń. Wtedy pozostaje już tylko zamówić danego laptopa i cieszyć się nowym nabytkiem.

Jeśli szukasz firmy, która posiada w swojej ofercie dobrze przygotowane laptopy czekające na kolejnego właściciela, zapoznaj się z katalogiem zawierającym poleasingowe laptopy na laptopypoznan.pl. Gwarantujemy sprzęt w dobrym stanie, który posłuży Ci przez kolejne lata.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej