Orange Flex Rodzina – wygoda i elastyczność

Orange Flex to innowacyjna oferta bez zobowiązań, w której wszystko robisz przez aplikację na telefonie, a wybrany Plan komórkowy możesz w dowolnym momencie zmienić na inny. Za usługi płacisz w formie subskrypcji, więc gdy założysz konto w Orange Flex, podepniesz do niego kartę płatniczą lub zasilisz je BLIK-iem, to nie musisz już pamiętać o rachunkach oraz robić przelewów.

Oferta rodzinna pozwala Ci z kolei dodać do jednego konta do 5 dodatkowych numerów. Gdy już ściągniesz aplikację na smartfona i zaczniesz korzystać z oferty, po prostu dodajesz kolejne numery do Orange Flex Rodzina. Za każdym razem decydujesz, czy chcesz przenieść istniejący numer, czy otrzymać nowy, a później aktywujesz na nim wybrany Plan.

Jeśli przenosisz numer, musisz tylko pamiętać, że powinien być on zarejestrowany na Ciebie. Jeżeli jego właścicielem jest inna osoba z rodziny, powinieneś najpierw przerejestrować go na siebie u obecnego operatora.

Plany komórkowe Orange w ofercie rodzinnej

W Orange Flex Rodzina każdy z użytkowników ma do wyboru 1 z 5 Planów komórkowych. Wszystkie oferują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, a różnią się przede wszystkim liczbą gigabajtów do wykorzystania w miesiącu oraz ceną.

  • Plan 0 GB kosztuje 15 zł (dostępny tylko w ofercie Orange Rodzina);
  • Plan 15 GB (w tym 2,65 GB w roamingu w UE) kosztuje 25 zł;
  • Plan 30 GB (w tym 3,18 GB w roamingu w UE) kosztuje 30 zł;
  • Plan 50 GB (w tym 5,30 GB w roamingu w UE) kosztuje 50 zł;
  • Plan 100 GB (w tym 8,47 GB w roamingu w UE) kosztuje 80 zł.

Ponadto we wszystkich Planach oprócz najtańszego dostajesz Social Pass, czyli nielimitowany internet na popularne media społecznościowe. Z kolei w najdroższym możesz też korzystać z sieci 5G. Plan bez paczki GB sprawdzi się natomiast dla dzieci, osób starszych i wszystkich, którzy nie korzystają dużo z internetu na telefonie.

A co, gdy jednak okaże się, że przydałyby się jeszcze GB na którymś z numerów? W Orange Flex możesz dzielić się gigabajtami z innymi. Jeśli chcesz, wysyłasz więc część swoich GB dowolnej osobie, która też jest we Flex.

W Orange Flex oferta dla rodzin zapewnia kontrolę nad wydatkami

Usługa Flex Rodzina działa zgodnie z zasadą #chceszmasz. Jeśli potrzebujesz innych Passów (na wideo, muzykę czy gry) albo pakietów dodatkowych GB w roamingu lub minut na połączenia międzynarodowe, czy środków na Usługi Premium, to po prostu włączasz je w aplikacji, kiedy chcesz.

Jednocześnie, dzięki opcji „zapytaj o zakup” zachowujesz pełną kontrolę nad wydatkami w Orange Flex. Oferta rodzinna pozwala Ci bowiem decydować, które osoby mogą samodzielnie zmieniać Plany i kupować dodatkowe usługi, a kiedy wymaga to Twojej zgody w aplikacji. W Rodzinie Flex nic Cię więc nie zaskoczy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie rodzinnej Orange Flex? Jeśli tak, wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej