Praktyczne smartwatche i smartbandy

Gdy na rynku pojawiły się pierwsze inteligentne opaski (smartbandy) i zegarki (smartwatche), wzbudziły zainteresowanie zwłaszcza u tych, którzy lubią nowinki technologiczne. Z czasem ich możliwości doceniło coraz liczniejsze grono osób, nie tylko tych często uprawiających sport.

Lżejsze i tańsze smartbandy wybierają zwłaszcza ci, którym zależy głównie na monitorowaniu aktywności fizycznej. Smartwatche mają coraz więcej funkcji, więc często trafiają do bardziej zróżnicowanych odbiorców (więcej informacji na temat różnic pomiędzy tymi typami urządzeń oraz porady, które z nich wybrać znajdziesz pod adresem: https://www.orange.pl/poradnik/recenzje-i-testy/smartband-czy-smartwatch-czym-sie-roznia-i-ktore-wybrac/).

Smartwatch równie elegancki, co tradycyjny zegarek

Tradycyjne zegarki pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale dla wielu osób są też stylową ozdobą. Chociaż starsze, inteligentne modele pod kątem designu często pozostawiały wiele do życzenia, wśród nowszych urządzeń jest już całkiem sporo eleganckich smartwatchy.

Dzięki starannemu wykonaniu, atrakcyjnemu wzornictwu i rozwiązaniom takim jak tarcze z efektem głębi wizualnie są one bardzo podobne do zwykłych zegarków o tradycyjnym lub nowoczesnym designie. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na modele takie jak: Samsung Galaxy Watch LTE, Huawei Watch GT Classic, Garmin Vivomove Style czy Apple Watch Series 5.

1. Elegancki smartwatch Samsung Galaxy Watch LTE także z eSIM

Samsung Galaxy Watch LTE to w pełni autonomiczne urządzenie, które udanie łączy liczne, inteligentne funkcje ze stylem zegarka analogowego w eleganckim wydaniu. Smartwatch jest dostępny w dwóch wielkościach.

Wybierać można pomiędzy srebrną kopertą 46 mm lub kopertą 42 mm w kolorach złotym albo czarnym. Tarczę łatwo spersonalizować, a oprócz proponowanych przez producenta silikonowych pasków można dopasować własny (do modelu 42 mm pasuje pasek 20-milimetrowy, a do tarczy 46 mm – 22-milimetrowy).

Na Samsung Galaxy Watch LTE z eSIM można też korzystać z tego samego numeru, co na smartfonie, o ile operator oferuje taką usługę.

2. Huawei Watch GT2 Classic – najładniejsze smartwatche chińskiego giganta

Druga generacja Huawei Watch GT Classic to również wyjątkowo eleganckie smartwatche. Bezramkowa, zakrzywiona tarcza 3D to świetny przykład, jak można połączyć klasyczny design, przypominający tradycyjne zegarki, z innowacyjnym podejściem.

Podobnie jak model Samsunga, urządzenie także jest dostępne w dwóch wielkościach koperty (46 mm i 42 mm), ale tylko w kolorze srebrnym. Nawet większy wariant Huawei Watch GT2 Classic jest lekki (41 g) i bardzo cienki (9,4 mm), co – wraz z minimalistycznym wzornictwem – sprawia, że zegarek znakomicie prezentuje się na ręce.

3. Vivomove Style – eleganckie smartwatche Garmin

Ceniona firma Garmin ma w ofercie głównie modele nawiązujące do stylistyki zegarków sportowych. Vivomove Style to jednak ładny smartwatch, który na pierwszy rzut oka wygląda jak elegancki analogowy zegarek ze wskazówkami, bo dwa kolorowe ekrany AMOLED są widoczne tylko wtedy, gdy są potrzebne.

Zegarek można wybrać w trzech wielkościach aluminiowej koperty (39 mm, 42 mm i 44 mm) oraz czterech wariantach kolorystycznych. Dostępne opcje przypadną do gustu zarówno mężczyznom (np. srebra koperta i ciemnozielony pasek), jak i kobietom (np. różowo-złota koperta z białym paskiem).

4. Nowoczesny, ładny smartwatch Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 może nie spodobać się osobom, które szukają inteligentnego zegarka z okrągłą kopertą o klasycznym designie. Jest to jednak jeden z najładniejszych, oryginalnych smartwatchy wśród modeli o nowoczesnym wzornictwie.

Kwadratowa koperta ma wielkość 40 mm lub 44 mm, a oprócz klasycznego srebra popularne są modele w kolorze lekko różowego złota oraz gwiezdnej szarości. Apple Watch Series 5 daje też bardzo szeroki wybór łatwo wymienianych pasków ze skóry, metalu, nylonowej plecionki czy wytrzymałego fluoroelastomeru (domyślny jest w kolorze koperty) oraz szerokie możliwości personalizacji tarcz.

Ładne i eleganckie smartwatche w ofercie Orange

Powyższe modele nie tylko należą do najładniejszych smartwatchy, ale są też stosunkowo łatwo dostępne. Można je znaleźć w wielu sklepach internetowych, w tym między innymi w ofercie Orange (sprawdź: https://www.orange.pl/sklep/smartwatche). Orange jako jedyny operator w Polsce oferuje też karty eSIM. Pozwala to w pełni wykorzystać możliwości takich smartwatchy jak Samsung Galaxy Watch LTE eSIM czy nowsze zegarki od Apple.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej