Zestawy świąteczne w bożonarodzeniowym klimacie

Boże Narodzenie kojarzy się z pięknymi i przywołującymi miłe wspomnienia zapachami. Niech więc i prezent na święta, którym obdarujesz bliskich pachnie bożonarodzeniowo. Możesz sięgnąć po zestawy prezentowe skomponowane specjalnie na tę zimową porę. W zestawie świątecznym Basic POD CHOINKĘ znajdziesz m.in. zapachy słodkiego owocu granatu, wanilii, słodkich makaroników i ciasteczka waniliowego, a także świecę z wizerunkiem aniołków. Druga propozycja to zestaw świąteczny Premium POD CHOINKĘ, który kryje w sobie wonie jabłka i cynamonu, czekolady i wiśni, cynamonu i pomarańczy oraz grzanego wina. Jest tam też świeca ze świąteczną grafiką.

Prezent na święta dla wyjątkowej kobiety

A może chcesz poznać zestawy prezentowe (https://www.sklep.bispol.pl/shop/zestawy-prezentowe), które zachwycą każdą kobietę? Świece zapachowe, podobnie jak perfumy to mile widziany, acz przy tym nie tak banalny, prezent na święta. Jeśli szukasz mniejszego kompletu świec i podgrzewaczy, sięgnij po zestaw prezentowy M+ DLA NIEJ. Twoja kobieta znajdzie tam m.in. świecę o zapachu owocu granatu czy też podgrzewacze pachnące różami. Jeżeli chcesz podarować tej jedynej większy prezent na święta ze świecami zapachowymi w roli głównej, proponujemy Ci zestaw prezentowy Exclusive DLA NIEJ. W eleganckim pudełku ukryte są same wspaniałości w postaci m.in. stylowych świec zapachowych i podgrzewaczy pachnących owocem granatu, ściętymi różami czy owocami.

Uniwersalne zestawy prezentowe dla każdego

Na koniec pokażemy Ci zestawy świąteczne, które będą idealne tak naprawdę dla każdego. Jeśli zatem prezent na święta, za którym się rozglądasz, ma być jak najbardziej uniwersalny, wybierz np. zestaw Premium XXL NA KAŻDĄ OKAZJĘ. Po otwarciu gustownego pudełka obdarowana osoba znajdzie w nim m.in. piękne świece różnej wielkości o zapachach takich jak drzewo sandałowe i piżmo, grota solna czy też lilia, goździk i wanilia. Dla wszystkich, którym bliskie jest dbanie o środowisko, idealnym upominkiem będzie za to zestaw EKO NA KAŻDĄ OKAZJĘ w ekologicznym opakowaniu z tektury falistej. A w nim… np. świece i podgrzewacze pachnące a to kwiatami, a to znów bryzą morską.
To oczywiście tylko kilka naszych propozycji. Możesz wybrać też inne zestawy prezentowe składające się ze świec i podgrzewaczy. A kiedy zestawy świąteczne będą już spokojnie leżały na dnie przepastnej szuflady, Ty możesz z nosem przy zimnej szybie wypatrywać pierwszych płatków śniegu, tańczących przy najmniejszym podmuchu wiatru.
Nie wiesz, czy osoba, którą chcesz obdarować takim zestawem, ma już jakieś pachnące świece w swoim domu? Przecież to żaden problem. Świece zapachowe w końcu nie są wieczne i te już wypalone będą ustępować miejsca nowym. Z drugiej strony, te nowe właśnie, bez problemu można przechowywać przez długi czas. Tak więc nawet dla największego miłośnika świec zapachowych nigdy nie będzie ich za wiele. A dla kogoś, kto z nich jeszcze nie korzystał, może być to okazja do odkrycia piękna zapachów w nich zaklętych.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej