Regał na segregatory z kompletem akcesoriów do przechowywania

Miejsce przeznaczone do przechowywania faktur, umów i rachunków jest nieodzowne, jeśli pracujesz z dużą ilością dokumentów drukowanych. Aby zachować je w należytym stanie, najlepiej od razu po zakończeniu pracy nad nimi włóż je do plastikowej koszulki i wepnij do segregatora. W ten sposób ograniczysz ryzyko przypadkowego zalania na nią kawy czy herbaty lub też pożarcia przez domowe zwierzęta lub podarcia w drobny mak przez dzieci. Mając dokumenty zabezpieczone i odłożone na odrębną półkę łatwiej Ci będzie później – w razie nagłej potrzeby – je odszukać. To również jest ważne.

Akcesoria piśmiennicze – pisaki i mazaki

Akcesoria takie jak markery dostępne na dlabiura24.pl do tablicy suchościeralnej, ale również różnokolorowe pisaki i mazaki znacząco wspierają robienie notatek. Pomagają w burzy mózgów, którą czasem wykonuje się ze współpracownikami. Są też odpowiednie do zapisywania ważnych do zapamiętania rzeczy. Stanowią nieodzowną pomoc podczas nauki języka obcego lub konieczności zakodowania istotnych, trudnych i nieoczywistych pojęć. Pisaki o różnych grubościach powinnaś mieć zawsze pod ręką.

Karteczki samoprzylepne

Bez nich trudno o notowanie ważnych rzeczy. Karteczki samoprzylepne są małe, nie zajmują dużo przestrzeni na biurku, a przy tym łatwo je przyczepić do dowolnej powierzchni w biurze i w domu – do ramy komputera, do tablicy magnetycznej, telewizora, wyświetlacza czy lodówki. Koniecznie zaopatrz się w więcej egzemplarzy.

Magnesy, zszywacz i spinacze

Jeśli chcesz szybko coś przypiąć do tablicy, magnesy będą w tym celu nieodzowne. Z kolei do złączenia kolejnych kartek szkolenia, projektu, skryptu bądź umowy niezbędne będą spinacze i zszywacz wyposażony w zszywki. Zadbaj o to, aby podczas codziennej pracy na pewno ich nie zabrakło. Miej je zawsze przy sobie, a codzienne zadania będą przebiegać sprawniej.

Tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna to sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w szkole językowej czy przedszkolu, ale również w domowym biurze i w sali konferencyjnej. Jest wręcz stworzona do zapisywania wszelkich pomysłów, jakie zrodzą się podczas pracy twórczej. Dlatego też świetnie przydaje się, jeśli jesteś marketerką, prowadzisz biuro projektowe, zajmujesz się pracami związanymi z pisaniem scenariuszy czy opracowywaniem koncepcji wyglądu scen w filmie lub animacji. Zastosowań tablicy magnetycznej jest wiele – oprócz przytwierdzania do niej karteczek możesz po niej swobodnie pisać i rysować. Tablica to doskonałe narzędzie do realizacji wszelkich koncepcji, które łatwiej zrealizować, gdy są wypisane i zwizualizowane.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej