Designerskie stoliki do salonu doskonale sprawdzą się nie tylko jako uzupełnienie pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu. Ten rodzaj produktów świetnie sprawdzi się także do wnętrz minimalistycznych, loftowych, a nawet klasycznych. Bogaty wybór niepowtarzalnych stolików do salonu znajdziesz m.in. na https://designd10.pl/pl/c/Stoliki/27.

Postaw na elegancką czerń

Dodatki w głębokiej czerni świetnie komponują się z wieloma wnętrzami. Designerskie stoliki do salonu w tym kolorze to wybór, który doskonale sprawdzi zarówno w pomieszczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak i klasycznym. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wariant o geometrycznym kształcie. Dużą popularnością cieszą się także owalne niewysokie stoliki kawowe umieszczone na stabilnych i eleganckich markowych nogach.

Designerskie stoliki do salonu w minimalistyczny wydaniu

Wybierając stoliki do salonu, nie można zapomnieć o ich funkcji praktycznej. Wielu osobom ten rodzaj mebla kojarzy się z przestrzenią przeznaczona na napoje i przekąski. Tymczasem designerskie stoliki do salonu wyróżnia nie tylko wygląd, ale również minimalistyczny kształt. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na model przeznaczony na niewielkie podręczne rzeczy lub taki który z łatwością dopasujemy do aktualnych potrzeb. W tym wypadku dużą popularnością cieszą się modele tworzone przez dwa lub trzy niewielkie stoliki.

Wybierz ponadczasowe drewno w nowoczesnej wersji

Drewniane stoliki zazwyczaj kojarzą się z wnętrzem urządzonym w klasycznym stylu. Tymczasem aktualnie wielu projektantów korzysta z niepowtarzalnego klimatu, jaki stwarza ten materiał w każdym pomieszczeniu. Na szczególną uwagę zasługują designerskie stoliki do salonu wykonane z ciemnego drewna. Głębia koloru, perfekcyjne wykonanie i niepowtarzalny kształt sprawią, że Twój salon będzie zachwycał wyjątkowym klimatem.


artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej