Choinki sztuczne jak żywe – w 2020 wracamy do klasyki

Wszystko wskazuje na to, że w tegoroczne święta Bożego Narodzenia będziemy raczej stronić od wymyślnych ozdób, nietypowych potraw czy egzotycznych drzewek. W tych skomplikowanych czasach do łask wrócą tradycyjne rozwiązania, które nie tylko pozwolą przenieść się we wspomnieniach do beztroskiego dzieciństwa, ale także sprawią, że poczujemy się pewniej i stabilniej w okresie świątecznym.

Tym samym wszystkie tradycyjne elementy wystroju wnętrz, w tym sztuczne choinki wyglądające jak żywe znów będą trendy. Naturalność, ale nie kosztem prawdziwych drzewek, tradycyjne ozdoby w stylu opowieści wigilijnej czy włosie anielskie z babcinych zapasów będą nadawać ton tegorocznym świętom.

Najmodniejsze w 2020 roku ozdoby

Najmodniejsze w tym roku ozdoby choinkowe będzie można znaleźć nie tylko w sklepach z akcesoriami do domu, ale prawdopodobnie także w wielu schowkach i zakurzonych kartonach. Do mody bowiem wraca tradycyjnie ozdobiona choinka na pniu przybrana w kolorowe, ręcznie malowane bombki, rzeźbione figurki czy też witrażowe, szklane płatki śniegu i fioletowe sople prosto z huty – wszystko to ozdobione prostymi łańcuchami lub anielskim włosiem. Do takiego zestawu pasują najlepiej lampki w formie imitacji małych świeczek umieszczanych na klamerkach lub wielokolorowe światełka w kształcie łez. Jeśli zależy nam na autentyczności, a nie posiadamy własnych zasobów, zawsze można udać się do sklepu z antykami lub skorzystać z oferty sieciówek na artykuły celowo postarzane.

Choinka jak malowana

Jak widać, w tym roku niewiele trzeba, aby cieszyć modnym drzewkiem w okresie bożonarodzeniowym. Warto jednak, zgodnie z nośnymi ostatnio trendami zero waste i eko postawić na choinki sztuczne jak żywe z choinkowo.pl, np. choinkę na pniu. Do dyspozycji w naszym sklepie znajdują zarówno eleganckie imitacje świerku, jak i sosny w wersji ośnieżonej lub bez żadnych ozdób. Spośród dostępnych rozmiarów można wybrać między drzewkami liczącymi od 120 cm do 220 cm wysokości.

Choć te święta, jak i cały 2020 rok, mogą okazać się inne od poprzednich, to nie znaczy, że będą nieudane. Warto od samego początku nastawić się elastycznie, z otwartością na ewentualne zmiany planów, aby cieszyć się tym okresem jak zawsze.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej