Co to jest Orange Flex?

Orange Flex to oferta komórkowa, którą zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Dzięki niej możesz szybko aktywować dodatkowe usługi i opłacać rachunki. A jak działa Orange Flex? Oferta wykorzystuje model subskrypcyjny - dzięki temu unikniesz podpisywania długoterminowej umowy. Zero zobowiązań – korzystasz tak długo, jak chcesz.

W Orange Flex do wyboru masz cztery Plany komórkowe:

  • 15 GB za 25 zł/mies.
  • 30 GB za 30 zł/ mies.
  • 50 GB za 50 zł/mies.
  • 100 GB za 80 zł/mies.

Wszystkie Plany obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Dzięki bezpłatnej usłudze Social Pass możesz korzystać z popularnych mediów społecznościowych bez zużywania paczki GB. To proste. Do woli przeglądasz Facebooka, Instagrama, Twittera czy TikToka, a z Twojego pakietu nie ubywa danych.

Jeżeli w danym miesiącu będzie potrzebował więcej GB, możesz zmienić plan, z którego korzystasz. Zrobisz to za pomocą aplikacji. Za pośrednictwem aplikacji możesz także opłacić comiesięczny rachunek – jeżeli podepniesz swoją kartę, opłaty będą pobierana automatycznie. Możesz też korzystać z szybkich płatności BLIK.

Jak dołączyć do Orange Flex?

W Orange Flex nie musisz przejmować się formalnościami. Aby dołączyć do oferty, musisz tylko pobrać aplikację Orange Flex – znajdziesz ją w sklepie App Store, Google Play i AppGallery. Załóż konto, potwierdź swoją tożsamość (wystarczy selfie i zdjęcie dokumentu) i wybierz Plan komórkowy. Za pomocą aplikacji możesz przenieść numer do Orange Flex lub zamówić nową kartę SIM. Nie musisz odwiedzać salonu Orange. Umowę otrzymasz w formie elektronicznej, a kartę SIM dostarczy Ci kurier. Możesz zdecydować się także na eSIM, czyli wirtualną kartę, którą pobierasz na urządzenie.

Za pomocą aplikacji możesz aktywować dodatkowe usługi – m.in. Music Pass, Video Pass i Game Pass. Dzięki tym usługom korzystasz z serwisów streamingowych bez zużywania danych. Oglądasz i słuchasz, gdzie chcesz i ile chcesz! Brak dostępu do Wi-Fi nie jest już problemem. Usługi działają na najpopularniejszych platformach, takich jak Spotify, Deezer, Tidal, YouTube, Netflix, HBO GO, Discord, Twitch.

W Orange Flex wszystko masz pod kontrolą!

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej