Piasta Park III - gotowe mieszkania czekają na Ciebie

Nowoczesne mieszkania zlokalizowane u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie niebanalne rozwiązania, a także dla wszystkich tych, którym zależy na deisgnerskich, zapewniającyh swobodę aranżacyjną i wpisujących się w trendy lokalach. Piasta Park III to nowoczesne osiedle, które wpisze się w oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak również par, singli oraz wszystkich osób spragnionych ciszy i spokoju. W ofercie dostępne są mieszkania o różnym metrażu - zarówno kawalerki, jak i 2, 3, a nawet przestronne 4 pokojowe lokale. Każde z nich posiada balkon, taras lub przydomowy ogródek, z których rozpościera się widok na zielony park.

Poznaj wszystkie funkcjonalności inwestycji Piasta Park III

Szukasz miejsca, które zapewni Ci wyciszenie? Zależy Ci na tym, aby po całym dniu pracy i obowiązków poza domem znaleźć spokój w zaciszu komfortowego mieszkania? Cenisz sobie obecność terenów zielonych? Z pewnością zainteresuje Cię nowoczesne osiedle Piasta Park III zlokalizowane w Krakowie! Oferuje ono bogatą infrastrukturę osiedlową, dostęp do strefy rekreacyjnej, a dokładniej licznych ścieżek, idealnych do spacerów z czworonożnym przyjacielem lub porannego joggingu. W okolicy znajdują się również place zabaw dla dzieci, które z pewnością docenią wszyscy młodzi rodzice. A to wszystko z myślą o tym, aby zapewnić lokatorom dostęp do rozmaitych from aktywności fizycznej pod gołym niebem. W okolicy inwestycji Piasta Park III znajdują się liczne tereny zielone, pozwalające na korzystanie z walorów pobliskich Plant Bieńczyckich i Batowic. Z myślą o poprawie jakości powietrza i stworzeniu klimatycznej przestrzeni na terenie osiedla posadzone zostały liczne drzewa i krzewy, zapewniające odpoczynek od zgiełku miasta. Warto również zwrócić uwagę na bliskość licznych sklepów, lokali usługowych, a także szkół oraz przedszkoli. Co więcej, w odległości zaledwie kilkuset metrów znajduje się pętla tramwajowa, umożliwiające dotarcie do każdego miejsca w Krakowie.

Podsumowując, Piasta Park III to miejsce, które stwarza świetne warunki mieszkaniowe, zapewniając szybki dostęp do centrum miasta, jak i przyjazną okolicę, pełną terenów zielonych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnie dostępnych mieszkań!

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej