Płytki łazienkowe

Płytki do łazienki dostępne są w licznych wariantach. Z powodzeniem kupimy kafelki w małych, średnich, jak i wielkich rozmiarach, a także różnorodnych kształtach (w tym: kwadraty, prostokąty, sześciokąty). Jednak to, co jest najistotniejsze w płytce łazienkowej to przede wszystkim jej struktura oraz kolorystyka. W sprzedaży znaleźć można zarówno płytki gładkie, jak również strukturalne. Dużą popularnością cieszą się kafelki 3D.

W zależności od naszego gustu możemy zdecydować się na montaż płytek łazienkowych jednokolorowych, wielokolorowych lub imitujących drewno, kamień lub beton. Bez problemu znajdziemy kafle do łazienki w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, glamour, skandynawskim, retro czy industrialnym.

Zwolennikom prostych form na pewno przypadną do gustu wielkoformatowe kafle przypominające wyglądem biały marmur. Amatorzy akcentów roślinnych zwrócą uwagę na kafle z namalowanymi na białym tle zielonymi liśćmi. Osobom chcącym zagwarantować w łazience przyjemny ciepły klimat poleca się zakup płytek drewnopodobnych. Orientalny charakter łazienki podkreślimy z kolei dzięki kaflom ze wschodnimi dekorami.

Armatura i grzejniki do łazienki

Wybierając armaturę do łazienki, powinniśmy kierować się nie tylko aspektami wizualnymi, ale także jej funkcjonalnością. Podstawowymi elementami wyposażenia są oczywiście umywalka oraz toaleta. W zależności od potrzeb można umieścić w pokoju kąpielowym także dodatkową umywalkę oraz bidet.

Dotychczas w łazienkach umieszczano wannę lub umywalkę. Jednak w nowoczesnych projektach budynków można coraz częściej spotkać się z pomysłem umieszczenia obu tych instalacji w jednym pomieszczeniu. Wszystko oczywiście zależy od wielkości łazienki, jak również naszych potrzeb w zakresie utrzymania higieny.

Grzejnik w łazience to już nie tylko źródło ciepła i miejsce do suszenia ręczników, ale także element dekoracyjny. Producenci grzejników oferują bowiem coraz to atrakcyjniejsze produkty. W opcji są zarówno bardzo proste modele grzejników żeberkowych w kolorze białym, czarnym lub srebrnym, jak również stylowe panele grzewcze.

Meble do łazienki

Ostateczny wygląd łazienki zależy od wyboru mebli łazienkowych. Wachlarz tego typu produktów jest naprawdę imponujący. Do wyboru są zarówno kompletne zestawy mebli, jak również pojedyncze egzemplarze szafek pod umywalkę, szafek wiszących, szafek z lustrem, słupków, regałów, półek i wieszaków. Największym powodzeniem cieszą się meble łazienkowe w kolorze białym. Jednak bez problemu znajdziemy także meble w barwie szarej, drewnopodobnej, czarnej lub brązowej.

Z całą pewnością godnym polecenia sprzedawcą materiałów do remontu i wyposażenia łazienki jest internetowy sklep Jeta.pl. Do skorzystania z oferty sklepu zachęca nie tylko bogaty asortyment, jak również możliwość skorzystania z darmowego projektu łazienki wraz z wizualizacją.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej