Urządź kuchnię swoich marzeń z Pattex One for All

Z wytrzymałym klejem montażowym Pattex urządzisz kuchnię w każdym stylu. Dzięki łatwej aplikacji specyfiku przykleisz nim blat kuchenny bez konieczności użycia narzędzi. Co ciekawe, możesz także użyć go do renowacji umeblowania np. zmiany frontów szafek lub oklein taboretów. Pattex ONE FOR ALL może być nakładany zarówno na powierzchnię przyklejanego elementu jak też podłoże, do którego chcesz go przytwierdzić. 

Pattex ONE FOR ALL Crystal do estetycznego montażu prysznica

Dzięki krystalicznie czystej i przezroczystej konsystencji kleju Pattex ONE FOR ALL Crystal uda Ci się zamontować kabinę prysznicową w fachowy i estetyczny sposób. Konsystencja kleju i jego właściwości umożliwiają trwałą oraz solidną instalację szklanych elementów bez ryzyka ich trwałego zanieczyszczania. 

Dzięki temu krawędzie kabiny będą mocno i szczelnie przytwierdzone, a ostateczny efekt instalacji zadowoli Cię w zupełności. Pamiętaj, że niezależnie od tego czy nakładasz klej liniowo, czy punktowo musisz starać się to zrobić równomiernie. 

Praktyczne zastosowania klejów Pattex One For All
Praktyczne zastosowania klejów Pattex One For All

Elegancka oprawa telewizora w salonie z płytą betonową

Popularnym zastosowaniem linii klejów ONE FOR ALL jest nakładanie go liniowo na dużą płytę betonową, która przytwierdza się do ściany salonu lub korytarza. Według opinii specjalistów najlepiej jest użyć w tym celu kleju Pattex Błyskawiczna Przyczepność, który jest mocny i nie wymaga podpierania konstrukcji tuż po aplikacji. 

W praktyce więc po przytwierdzeniu płyty do ściany nie musisz jej dociskać. Według testów firmy Henkel przyczepność kleju wynosi 350 kg/m² co umożliwia szybkie przytwierdzenie ciężkich i mało poręcznych elementów. Pamiętaj jednak, że w przypadku dużych płyt, warto mieć do pomocy drugą osobę. 

Praktyczne zastosowania klejów Pattex One For All
Praktyczne zastosowania klejów Pattex One For All

Jak szybko przymocować łazienkowe uchwyty i inne akcesoria?

Kleju montażowego Pattex możesz użyć także do trwałego i bardzo szybkiego montażu elementów takich jak:

  • dozownik mydła,
  • mydelniczka, 
  • haczyki na ręcznik,
  • uchwyty dla niepełnosprawnych,
  • lustra.

Dzięki odpowiedniej konsystencji kleju, szybko go zaaplikujesz i precyzyjnie przytwierdzisz plastikowe oraz metalowe elementy. Pamiętaj, że możesz go także użyć do drewna i kamienia. 

Pattex ONE FOR ALL — szybki remont z płytami kartonowo gipsowymi

Jeśli szukasz sposobu na to, aby szybko przymocować płyty GK do remontowanej powierzchni, możesz to zrobić z klejem ALL IN ONE. Możesz użyć wariantu Transparent lub Błyskawiczna Przyczepność. Po równomiernym nałożeniu kleju w sposób liniowy przytwierdź płytę do ściany i odczekaj, aż konstrukcja wyschnie. Trwałość na długie lata gwarantowana.

Artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej