Innowacyjny odkurzacz, który czyści i sterylizuje – Xiaomi ROIDMI Eve Plus

Kto stoi za produkcją odkurzacza Xiaomi ROIDMI Eve Plus?

Robot sprzątający Xiaomi ROIDMI Eve Plus jest urządzeniem, które błyskawicznie usuwa oraz sterylizuje odpady z podłogi. Ten innowacyjny model jest doskonały zarówno pod względem działania czy ilości sprzedaży, jak i pozytywnych recenzji użytkowników. Właśnie dlatego konkuruje z klasycznymi robotami do sprzątania jak iRobot czy Ecovacs. Za sukcesem urządzenia stoi silny zespół badawczo-rozwojowy, którego członkowie mają ogromne doświadczenie w międzynarodowych projektach, dotyczących urządzeń do sprzątania. Aby unowocześnić i poprawić możliwości badawczo-rozwojowe, do zespołu Xiaomi RODIMI zatrudniono najlepszych ekspertów w dziedzinie inżynierii, mechaniki, sprzętu RTV i AGD, IT, a także projektowania. Za powstaniem Xiaomi ROIDMI Eve Plus stoi więc cały sztab profesjonalistów!

Zespół, który stworzył odkurzacz, otworzył również niezależną fabrykę, w której znajdują się dziś najlepsze sprzęty do produkowania wysokiej jakości części i materiałów do urządzeń sprzątających. Zaawansowana technologia i wysokiej klasy elementy elektroniczne, które składają się na opisywany model odkurzacza, pochodzą z rąk najlepszych inżynierów. Silnik, ogniwa baterii oraz inne części Xiaomi ROIDMI Eve Plus, które znalazły się w urządzeniu, świadczą o jego wysokiej jakości. Warto dodać również, że ten robot sprzątający przeszedł przez wiele testów, zyskując aż 18 różnych certyfikatów (m.in. SGS i TUV). Choćby to świadczy o wartości i skuteczności tego wspaniałego urządzenia.

Robot sprzątający i sterylizujący odpady? Sprawdź Xiaomi ROIDMI Eve Plus!
Robot sprzątający i sterylizujący odpady? Sprawdź Xiaomi ROIDMI Eve Plus!

Innowacyjne porządki i sterylizacja – właśnie to zapewnia odkurzacz!

Dzięki robotowi odkurzającemu Xiaomi ROIDMI Eve Plus możesz zapomnieć o sprzątaniu. Urządzenie bowiem nie tylko odkurzy i wytrze podłogi mopem, ale też opróżni wszystkie brudy zebrane do pojemnika. Poza tym wbudowany w urządzenie system sterylizacji zatroszczy się o to, aby w domu nie miały prawa rozwinąć się grzyby, bakterie bądź pleśń. Fakt, pojawienie się robotów sprzątających to prawdziwa rewolucja w codziennych obowiązkach domowych. Jednak ten konkretny model jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby domowników – dzięki Xiaomi ROIDMI Eve Plus sprzątanie może być bowiem jeszcze prostsze!

Xiaomi ROIDMI jest marką zorientowaną na klientów. Misją producenta jest nie tylko samo doskonalenie sposobów na czysty dom, ale też uszczęśliwianie klientów dzięki innowacyjnym technologiom czy stałemu ulepszaniu projektów. Właśnie dlatego zespół Xiaomi ROIDMI wymyślił przełomową funkcję, jaką jest stacja dokująca robota, w której odbywa się dezodoryzacja i sterylizacja zebranych odpadów. Tak, Xiaomi ROIDMI Eve Plus jest robotem samoopróżniającym się – zatem sam po sobie sprząta. Dzięki niemu pozbyć się można 99,9% bakterii, wirusów i pasożytów. Poza tym robot sprzątający pozbywa się też nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia.

Odkurzanie i mycie podłóg w jednym? To potrafi Xiaomi ROIDMI Eve Plus!

Dzięki temu urządzeniu życie może być znacznie prostsze!

Robot sprzątający Xiaomi ROIDMI Eve Plus cechuje się wszechstronną wydajnością. Wyposażono go w stację dokującą, w której – jak już wspominaliśmy – może automatycznie opróżniać zebrane nieczystości. Można w niej również naładować sprzęt na kolejne sprzątanie. W stacji mamy worek na brudy, który ma aż 3 litry pojemności. Producent szacuje, że zapełnienie go trwa ok. 60 dni – tak więc o sprzątaniu można zapomnieć nawet na dwa miesiące. Nie trzeba zaglądać do stacji, aby kontrolować stan worka. Jeśli będzie pełny, na ekranie LED pojawi się informacja o konieczności opróżnienia go. Równie dobrze można prześledzić te informacje w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Xiaomi ROIDMI Eve Plus doskonale poradzi sobie nawet z największymi przestrzeniami. Urządzenie bez problemu działa ok. 250 minut, a więc nawet duży dom nie będzie dla niego przeszkodą. A co, gdy bateria nagle się wyczerpie? Odkurzacz automatycznie wróci do swojej „bazy”, aby się naładować. Gdy ładowanie się skończy, robot sprzątający wróci w miejsce, gdzie zabrakło mu energii do pracy. Warto dodać jeszcze, że urządzenie ma moc ssania 2700 Pa, a więc żaden kurz, psia sierść czy ludzkie włosy nie będą mu straszne. Poza tym wyposażony został też w elastyczną dyszę, która dopasuje się do każdej podłogi – nawet tej bardzo nierównej.

Robot sprzątający i sterylizujący odpady? Sprawdź Xiaomi ROIDMI Eve Plus!
Robot sprzątający i sterylizujący odpady? Sprawdź Xiaomi ROIDMI Eve Plus!

Dlaczego warto mieć Xiaomi ROIDMI Eve Plus w domu?

Robot sprzątający nie tylko zbierze z podłogi wszystko, co do okruszka, ale też równo przemyje je mopem. Urządzenie wyposażono w zbiornik na wodę (poj. 20 ml), a także elektronicznie sterowaną pompę, dzięki czemu robot dokładnie zmyje odkurzoną wcześniej powierzchnię. Poza tym urządzenie jest ciche i energooszczędne, czego nie można powiedzieć o wielu podobnych robotach sprzątających.

Do sterowania urządzeniem można używać zarówno dedykowanej aplikacji mobilnej, jak i poleceń głosowych – pod warunkiem, że posiada się w domu głośnik od Xiaomi czy Google. Robot sprzątający Xiaomi ROIDMI Eve Plus to zatem innowacyjne urządzenie, dzięki któremu będzie można spokojnie opuścić zakurzone mieszkanie. Po powrocie do domu nie zastaniesz już bowiem żadnych nieczystości na podłodze – Xiaomi ROIDMI Eve Plus zadba o to, abyś wrócił do czystego mieszkania i zwyczajnie w nim… odpoczął.

Robota sprzątającego Xiaomi ROIDMI Eve Plus możeszkupić w mediaexpert.pl

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej