Detal ma znaczenie

Planując wystrój każdego pomieszczenia, w tym również łazienki, mamy przede wszystkim na uwadze całokształt - dominujący styl aranżacji, wyrażający się w odpowiednio dobranej kolorystyce, meblach, ceramice i armaturze.

Przy realizacji zamierzonego projektu - a więc przy wyborze materiałów dekoracyjnych (np. płytek ściennych i podłogowych), mebli łazienkowych, oświetlenia - nie zapominajmy o detalach.

Nieodpowiednio dobrany detal może zniszczyć nawet najatrakcyjniej prezentującą się aranżację. Detal umiejętnie dostosowany do “kanwy”, jaką stanowi przestrzeń łazienki, podkreśli walory wybranego stylu i będzie swoistą “kropką nad i” wystroju.

Czy warto inwestować w takie elementy wyposażenia łazienki jak np.: kubki na szczoteczki, mydelniczki, wieszaki na ręczniki, różnego rodzaju koszyki, szczotki, uchwyty, haczyki - czyli typowe akcesoria łazienkowe?

Pytanie takie można uznać za retoryczne. Wyobraźmy sobie np. elegancką łazienkę, utrzymaną w stylu retro albo minimalistycznym, z akcesoriami, które szybko ulegają zniszczeniu, których kolor płowieje i matowieje, i które swoim wyglądem nie zachęcają, żeby z nich korzystać…

Wysokiej klasy ceramika, szkło i inne, modne materiały dekoracyjne - w połączeniu ze słabej jakości plastikiem? Z pewnością nie będzie to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na możliwości korzystania z nowoczesnej, eleganckiej i naprawdę funkcjonalnej łazienki.

Użyteczne akcesoria z klasą

Niezbędne i jednocześnie tak atrakcyjne jak… biżuteria? Tak powinna brzmieć definicja luksusowych akcesoriów łazienkowych.

Jak w praktyce mogą prezentować się w ten sposób zdefiniowane, ekskluzywne dodatki do łazienki?  

Wielbiciele elegancji, z pewnością, nie przejdą obojętnie wobec kolekcji akcesoriów łazienkowych proponowanych przez Sanco Polska. Popularna grecka marka od lat słynie z rozwiązań idealnie komponujących się z wiodącymi stylami współczesnych łazienek.

Warto zwrócić uwagę na katalogi Sanco, prezentujące główne kolekcje marki: Klasykę, Modern, Retro, Swarovski oraz Złoto. W każdej z tych linii znajdziemy różne akcesoria łazienkowe, w najlepszym jakościowym wydaniu.

Niezależnie od tego, czy będzie to najmodniejszy obecnie styl minimalistyczny, bazujący na prostej linii, czy tchnący historią, pełen szyku i wdzięku styl retro - w interpretacji Sanco - będzie oznaczał najwyższą jakość materiałów i perfekcyjne wykonanie.

Akcesoria łazienkowe greckiej marki produkowane są m.in. z mosiądzu i najwyższej jakości stali nierdzewnej. Stosowane techniki produkcji pozwalają stworzyć detale luksusowe i wykazujące się ponadprzeciętną trwałością. Sanco udziela na nie długiej, nawet dwunastoletniej, gwarancji.

Akcesoria Sanco swój wytworny wygląd zawdzięczają m.in. odpowiedniej obróbce - na szczególną uwagę zasługuje m.in. galwanizacja i pokrywanie mosiężnych czy stalowych elementów warstwą srebra, niklu, chromu i 24-karatowego złota. 

Malowanie proszkowe to kolejna technika stosowana przez greckiego producenta - zapewnia ona uzyskanie wyrazistych i niezwykle trwałych kolorów, które są jedną z charakterystycznych cech produktów Sanco.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej