Zwieger to popularna w Polsce marka, choć jest ona na rynku od zaledwie kilku lat. Serca klientów podbiła wysoką jakością produktów, serwując bogaty asortyment naczyń i akcesoriów kuchennych oraz dopieszczając detale garnków nietuzinkowym wzornictwem. Obecnie, Zwieger to jeden z najpopularniejszych producentów wyposażenia kuchni w naszej części świata.

Master Chef nie musi być tylko jeden

Najlepiej wie o tym utalentowany kucharz i juror programu Master Chef i Master Chef Junior, Michel Moran. Słynne już „oddaj fartucha” z pierwszej edycji programu rozeszło się lotem błyskawicy, a Michel z miejsce stał się ulubieńcem wielu widzów. Słynny kucharz jest też ambasadorem marki Zwieger i sam korzysta z jej produktów. Opinia doświadczonego eksperta sprawiła, że naczynia i akcesoria kuchenne producenta są dzisiaj w tysiącach domów.

Czym zachwyca kolekcja White Stone?

Producent dostarcza rozwiązania, które sprawdzą się w profesjonalnych i amatorskich kuchniach. Naczynia są tworzone w spójnych kolekcjach, a do tego zachwycają wyglądem i parametrami technicznymi. Dużą zaletą jest funkcjonalność sprzętów i mnogość naczyń. Znajdziesz m.in. garnki, patelnie, brytfanny czy woki, które dostępne są w zestawach lub pojedynczo. Zwieger White Ston (sprawdź na: https://www.garneczki.pl) sprawdzi się niemal w każdej kuchni.

Patelnie dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach tj. od 20 cm do 30 cm średnicy. Producent zaproponował dwa warianty kolorystyczne: czarny i szary. Dzięki temu łatwiej dopasować styl, który będzie bardziej Ci odpowiadał. Istotne są także same właściwości tzn. korpus wykonany z aluminium. Sprawia to, że szybko się nagrzewa, jest bardzo solidny, a zarazem lekki. Łatwo przeniesiesz patelnię pełną jedzenia.

Garnki dostępne są w wariancie o pojemności 2, 4 lub 6 litrów. Przygotujesz w nich niewielkie potrawy, jak i danie dla większej liczy domowników. Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach. Wykonane są z aluminium, które dodaje im stylu, a przy tym są lekkie i wytrzymałe.

Woki również wykonano z aluminium, a dzięki temu równomiernie i szybko się nagrzewają, co sprawia, że w krótkim czasie są gotowe do pracy. Nieprzywierająca powłoka sprawia, że minimalizujesz ryzyko przypalenia dania. Ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie i dobrze leży w dłoni. Ułatwia to pracę i poprawia wygodę.

Brytfanny to świetne naczynia na przygotowanie dania, któremu towarzyszy duża ilość sosu. Nieprzywierająca powieka poprawia komfort gotowania. Naczynie można włożyć do piekarnika i poddać obróbce cieplne, a także sprawdzi się na kuchence każdego typu. Jego maksymalna temperatura pracy wynosi 280°C, a z pokrywą 220°C.

Dobrej jakości sprzęt zapewnia komfort działania w kuchni. Materiały użyte do produkcji kolekcji Zwieger White Stone sprawiają, że sprzęt jest lekki, odporny na przywieranie i wytrzymały. Dzięki temu możesz cieszyć się świetnymi daniami, a jednocześnie masz pewność, że Twoje naczynia będą dobrze się sprawdzały przez wiele lat.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej