Biel — czystość oraz minimalizm

Podstawą idealnej aranżacji jest połączenie funkcjonalności z dobrym wyglądem. Oprócz mebli warto zadbać o odpowiednie dodatki, które dodadzą aranżacji niepowtarzalnego uroku. Prostym sposobem na stylowe akcesoria niepowodujące chaosu w pomieszczeniu są tapety biała cegła, takie jak np. https://ubierzswojesciany.pl/tapety/tapeta-na-sciane-biala-cegla.html. Cegła na ścianie należy do niebanalnych wykończeń, które coraz częściej wybierane jest zarówno przez dekoratorów wnętrz, jak i miłośników aranżowania preferujących samodzielne urządzanie swoich pomieszczeń.

Estetycznie wykonana tapety biała cegła od renomowanego producenta to doskonała ozdoba każdego wnętrza. Zawdzięcza to swojemu naturalnemu kolorowi, który doskonale komponuje się z każdą aranżacją. Dzięki swojej uniwersalności jest dodatkiem, który pasuje zarówno do delikatnych wnętrz, jak i bardziej wyrazistych stanowiąc proste akcesorium z charakterem. Tapeta biała cegła najczęściej wykorzystywana jest w stylu skandynawskim, minimalistycznym, eklektycznym oraz oczywiście tradycyjnym. Zwykle pojawia się na ścianach częściowo zakrytych meblami, dodając pomieszczeniu nowego wyrazu.

Z czym najlepiej łączyć biel?

Jeżeli całkowicie biały wystrój z dodatkiem tapety białej cegły wydaje Ci się zbyt prosty, możesz urozmaicić go niemal każdym kolorem. Białe wnętrza świetnie wyglądają zarówno w połączeniu z wyrazistymi kolorami, jak i z delikatnymi pastelowymi barwami. Tapeta biała cegła może stanowić ścianę akcentową salonu, pod którą stanie biała sofa z kolorowymi poduszkami. Takie zagranie doda niepowtarzalnego wyrazu do Twojego pomieszczenia, które dzięki wyrazistym barwom akcesoriów z pewnością nie będzie monotonne.

Oczywiście wyraziste i pastelowe kolory to nie wszystko. Dzięki swojej uniwersalności możesz wykorzystać biel na kilka sposobów jako temat przewodni. Tapeta biała cegła dobrze wygląda również z szarościami i czernią. Wnętrze zachowane w szarościach to idealny pomysł dla osób preferujących eleganckie, minimalistyczne wnętrza. Do takich pomieszczeń świetnie pasuje niemal każdy odcień szarości, dzięki czemu bez obawy można je łączyć ze sobą, nie ryzykując zapanowaniem chaosu w Twojej aranżacji.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej