Podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu Carlift

Proponowany podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu Carlift (zobacz na prolifter.pl) to produkt, który wyróżnia innowacyjne podejście do problemu związanego z przemieszczeniem się osób niepełnosprawnych. Podnośnik ten umożliwia osobie niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim samodzielnie wsiąść do samochodu. Zazwyczaj rozwiązanie to jest wykorzystywane po stronie pasażera, jednak możliwości montażu uzależnione są od modelu samochodu. Dlatego też w niektórych przypadkach podnośnik Carlift udało się zamontować po stronie kierowcy. Warto podkreślić, że produkt ten gwarantuje szybki  oraz łatwy transport osoby niepełnosprawnej ze wspomnianego wózka inwalidzkiego na siedzenie w samochodzie. Ograniczeniem może być jedynie waga, jednak produkt ten wyróżnia spory udźwig wynoszący 110 kilogramów. Podnośnik składa się z zaczepu montowanego w samochodzie oraz specjalnego ramienia, które służy do przemieszczania osoby niepełnosprawnej. Dzięki temu, gdy podnośnik nie jest wykorzystywany, ramię może być odłączone i przechowywane w bagażniku auta. Więcej informacji oraz szczegółowe zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej sklepu Prolifter.

Zalety podnośnika Carlift
Zalety podnośnika Carlift

Zalety podnośnika Carlift

Podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu osobowego Carlift posiada sporo zalet, a wśród nich można wymienić przede wszystkim:

  • łatwy montaż,
  • możliwość uzyskania dofinanasowania za zakup podnośnika do 95% wartości sprzętu medycznego,
  • duży udźwig, który wynosi aż 110 kilogramów,
  • prosty i szybki transport osoby niepełnosprawnej z wózka inwalidzkiego do wnętrza samochodu,
  • prosta obsługa pilota oraz pełne zautomatyzowanie podnośnika.

Podnośnik do samochodu Carlift dostępny w sklepie Prolifter zagwarantuje komfort zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i jego opiekunowi. Zakup tego profuktu z pewnością przyczyni się do zwiększenia poziomu samodzielności, której każdy z nas potrzebuje!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny