Z pomocą naklejek możemy odmienić stare szafki, biurko, stolik kawowy. Niekiedy warto przykleić je na drzwi lub lodówkę, stawiając na oryginalną dekorację przestrzeni.

Nie wyrzucaj, odśwież!

Wiele mebli w trakcie użytkowania traci swój oryginalny blask. Drobne, ale widoczne uszkodzenia, obite obudowy, odpryski na lakierze oraz wiele innych wad potrafi odebrać urok meblom i sprzętom. Dzięki naklejkom nie trzeba ich jednak wyrzucać i wymieniać na nowe, ale w bardzo prosty i szybki sposób można je odświeżyć, nadając im przy tym zupełnie inny charakter. Dzięki bogactwu wzorów i kolorów naklejek, szerokim możliwościom personalizacji, jakie znajdziemy na stronie https://pixers.pl/naklejki, recykling mebli może okazać się bardzo przyjemnym zadaniem.

Naklejki na wymiar?

Wiele osób rezygnuje z możliwości odnowienia mebli za pomocą naklejek, ponieważ obawia się niedopasowania wzoru do regenerowanej w ten sposób powierzchni. Warto jednak zwrócić uwagę, że niektórzy producenci naklejek, tapet i fototapet wychodzą klientom naprzeciw i umożliwiają zamówienie idealnie skrojonej na miarę naklejki. Na etapie zamawiania przy wybranym wzorze wystarczy skorzystać z opcji dostosowania grafiki do konkretnych wymiarów, tak aby zachować cały obrazek. Przy okazji można także pobawić się kolorem i oryginalną grafikę zamówić w wersji czarno-białej lub w sepii. Problemu nie stanowi również zastosowanie lustrzanego odbicia. Oczywiście jedne wzory sprawdzają się lepiej na drzwiach, inne na szafkach, dlatego producenci, chcąc ułatwić klientom wybór, kategoryzują swoje produkty z uwzględnieniem mebli, na które naklejona miałaby być dekoracja.

Naklejki na meble

Z wykorzystaniem naklejek na meble można odmienić bardzo wiele elementów domowego wyposażenia. Naklejki świetnie sprawdzają się na przykład do renowacji blatów stolików kawowych. Z ich pomocą można odmienić szafki nocne i kuchenne, biurka czy stoły. Bogactwo grafik, zarówno bardzo abstrakcyjnych, jak i tych opartych na zdjęciach krajobrazów, zwierząt czy roślin, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Za pomocą naklejek można zaaranżować przestrzeń w stylu glamour i skandynawskim. Sprawdzają się one w kuchni, sypialni, pracowni i dziecięcym pokoju. Można udekorować nimi nie tylko meble, bardzo popularne są bowiem dekoracje ścienne. Naklejkę można także przykleić na oknie lub szybie bez obaw o jej uszkodzenie. Żadnego problemu nie stanowi jej zdjęcie i wymiana. Dużą popularnością cieszą się także naklejki na drzwi, które wielokrotnie narażone są na zarysowanie i uszkodzenie, a taka forma pozwala zamaskować wszystkie niechciane ślady użytkowania.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej