Trzon zespołu RedRoad tworzy 12 ekspertów z różnych dziedzin przemysłu – wzornictwa przemysłowego, badań i rozwoju, łańcucha dostaw, produkcji, kontroli jakości, marketingu itd. Dzięki bliskiej współpracy ekspertów z różnych dziedzin zespół jest w stanie projektować i produkować wyjątkowe produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Więcej na temat ich produktów możesz dowiedzieć się ze strony internetowej producenta – Redroad.cc.

Jak wygląda proces tworzenia produktu w RedRoad?

Nowy projekt w RedRoad zaczyna się od spotkania, na którym definiowany jest produkt. Manager produktu bazując na badaniach rynkowych i we współpracy z ekspertami z innych dziedzin określa jego pożądane cechy. W kolejnym kroku do pracy przystępują inżynierowie projektując produkt, który zarówno spełni potrzeby klientów, jak również będzie się nadawał do masowej produkcji.

Kolejnym etapem jest produkcja serii prototypów, które są poddawane wielokrotnym testom. W ich trakcie wykrywane są potencjalne problemy, które inżynierowie na bieżąco poprawiają. W międzyczasie inni inżynierowie i specjaliści od kontroli jakości tworzą listę elementów niezbędnych do masowej produkcji urządzenia. Zanim cały proces dobiegnie do końca i powstanie finalny produkt, w proces tworzenia angażowani są jeszcze specjaliści z łańcucha dostaw, kontroli jakości i produkcji.

RedRoad – „dream team” na rynku małych AGD
RedRoad – „dream team” na rynku małych AGD

Zespół ekspertów

Każdy członek zespołu RedRoad ma od 10 do 20 lat doświadczenia w produkcji urządzeń AGD. Zespół posiada ekspertów odpowiedzialnych za design, architekturę produktu i kontrolę jakości, jak również starszych kierowników specjalizujących się w produkcji AGD od 28 lat. Bazując na dobrym zrozumieniu potrzeb klienta, zespół RedRoad dostarcza konkurencyjne produkty o bardzo wysokiej jakości.

Kierownik projektu RedRoad V17 był zaangażowany w kilka fascynujących projektów związanych z odkurzaczami. W sumie z tych projektów wyszło ponad 50 milionów odkurzaczy (ekwiwalent światowej produkcji za 4 miesiące). Gdybyśmy ustawili w rzędzie pudełka z tymi odkurzaczami, mogłyby one okrążyć Ziemię po równiku 8 razy! Z prowadzonych przez niego projektów wyszło ponad 100 modeli odkurzaczy – jeden z nich stworzony dla północnoamerykańskiej marki był rekordzistą sprzedaży w swojej kategorii przez pełne 12 lat!

Dwóch dyrektorów R&D z zespołu RedRoad jest odpowiedzialnych za ponad 1000 patentów. Jeden z nich pracował kiedyś nad designem jednej z wiodących marek rowerowych i został nagrodzony licznymi nagrodami. Za swoje zasługi został wyróżniony jako jeden z 10 najlepszych chińskich projektantów na świecie! Co więcej, zespół RedRoad zaprosił też trzech doktorów z University of British Columbia do prac przy rozwoju systemu sztucznej inteligencji.

RedRoad – „dream team” na rynku małych AGD
RedRoad – „dream team” na rynku małych AGD

Światowe centrum produkcji odkurzaczy

Suzhou w Chinach to miejsce, w którym produkowanych jest aż 70% wszystkich odkurzaczy na świecie! Spośród 15 najlepszych inżynierów w Chinach, aż 3 pracuje w centrum badań i rozwoju RedRoad w Suzhou. Trzeba przyznać, że zespół RedRoad zatrudnia najbardziej utalentowanych inżynierów aby tworzyć jeszcze lepsze produkty.

Z biegiem lat RedRoad zdobył jedne z najbardziej prestiżowych nagród branżowych, w tym IDEA (International Design Excellence Awards), CMF DESIGN AWARD, iF Design Award i wiele innych. Rok temu zdobyli niemiecką nagrodę G-Mark za ich wkład we wzornictwo przemysłowe.

Podsumowując, tytuł „Dream team’u” na rynku małych AGD należy się marce RedRoad nie bez przyczyny!

Artykuł powstał we współpracy z producentem odkurzacza RedRoad.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny