Akcesoria do garderoby

Podstawowym elementem wyposażenia każdej szafy lub garderoby jest wieszak na ubrania. Gwarantuje on właściwe przechowywanie ubrań i ogranicza wszelkiego rodzaju zagniecenia. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje wieszaków, w tym modele dedykowane do zawieszenia odzieży dorosłych oraz wieszaki mini, które tworzy się z myślą o odzieży dziecięcej.

Do wyboru są wieszaki plastikowe oraz wieszaki drewniane. Obie grupy produktów posiadają swoich zwolenników. Wieszaki wykonane z tworzywa sztucznego dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Szczególnie warte uwagi są wieszaki obrotowe, które umożliwiają wieszanie ubrań pod każdym kątem oraz wieszaki, w których zastosowano poprzeczną belkę. Dzięki temu można na nich powiesić nie tylko koszulę lub sweter, ale także spodnie.

Oprócz wieszaków, w każdej garderobie powinno znaleźć się miejsce na pojemniki na buty, które utrzymują obuwie w odpowiednim porządku. Pojemniki z tworzywa sztucznego można układać jeden na drugim, w związku z czym nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Z kolei rolki do ubrań eliminują problem pozostawionych na odzieży kocich lub psich kłaczków czy naszych własnych włosów.

Akcesoria do prania odzieży

Trudno znaleźć osobę, która lubi robić pranie. Jednak dzięki praktycznym akcesoriom można sprawić, że zadanie to będzie mniej uciążliwe, a nawet przyjemne. Szczególnie warte uwagi są woreczki na pranie. Pozwalają one na pranie delikatnych elementów garderoby (np. bielizny, rajstop) razem z inną odzieżą. Nie musimy już zatem nastawiać kilku prań lub prać ręcznie. Dzięki woreczkom nie trzeba już się bać uszkodzeń. Stanowią one skuteczną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami spowodowanymi praniem w pralce.

Równie ważny jest sam proces wieszania odzieży po wyciągnięciu z pralki. Dzięki zastosowaniu kilku trików możemy ograniczyć konieczność prasowania niektórych ubrań. Wystarczy właściwie porozwieszać garderobę. Przydatne są do tego oczywiście wytrzymałe sznurki na pranie oraz dobrej jakości klamerki, które z jednej strony dobrze trzymają zawieszoną odzież, natomiast z drugiej strony nie powodują niepotrzebnych zagnieceń.

Zaufany sklep z akcesoriami do domu

Z całą pewnością godnym polecenia sprzedawcą akcesoriów niezbędnych do utrzymania domu w czystości i porządku jest sklep York. Katalog produktów obejmuje zarówno artykuły przydatne w praniu i przechowywaniu odzieży, jak również środki czystości, produkty antybakteryjne, mapy, miotły, ściereczki, zmywaki, rękawiczki, kosze na pranie, worki na śmieci, artykuły dekoracyjne (np. świece zapachowe). Pełna oferta sklepu dostępna jest pod adresem internetowym: Sklep.york.pl.

Warto wspomnieć, że sprzedawca organizuje bardzo szybką wysyłkę zamówień oraz oferuje konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje. Do tego, zamówienia powyżej 149 zł objęte są darmową dostawą.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej