Szeroki wybór zmywarek Whirlpool

Whirlpool ma w swojej ofercie bardzo wiele różnego rodzaju zmywarek. Przede wszystkim możesz wybierać między rozmiarami – 45 cm lub 60 cm. W przeciwieństwie do większości producentów, mniejsze zmywarki Whirlpool także występują w bardzo wielu modelach, ich liczba jest porównywalna z liczbą zmywarek o standardowych wymiarach.

Możesz także wybierać między lodówkami do zabudowy lub wolnostojącymi. W przypadku zmywarek 45 cm wolnostojąca jest o wiele lepszym wyborem – zabudowa zajmuje sporo miejsca i zacznie zmniejsza pojemność zmywarki. W ofercie tej marki znajdują się sprzęty bardzo ekonomiczne i ekologiczne, których klasa energetyczna należy do najwyższych na rynku. A może zainteresuje cię także ten artykuł o zmywarkach Samsung?

Zmywarka Whirlpool – zastosowane technologie

Najnowsze modele zmywarek Whirlpool zebrały bardzo dobre opinie użytkowników. Wszystko dzięki technologii 6 Zmysł, która zapewnia idealne rezultaty mycia bez namaczania czy płukania wstępnego. Ale to nie koniec, nowoczesne zmywarki Whirlpool są wyposażone także w inne systemy i technologie, które jeszcze zwiększają jakość mycia.

Technologia Powerclean PRO to potężne strumienie wody z tyłu zmywarki, które błyskawicznie usuwają najtrudniejsze zabrudzenia, na przykład przyschnięte jedzenie. Funkcjonalność zmywarek Whirlpool jest jeszcze większa dzięki systemom koszy. Górny może być modyfikowany tak, byś mógł optymalnie rozłożyć wszystkie naczynia wewnątrz. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o zmywarkach Bosch.

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool – modele i opinie

Na uwagę zasługuje przede wszystkim model WFO 3T121 X. To wolnostojąca zmywarka Whirlpool o bardzo wysokiej klasie energetycznej A++. Dzięki temu zużycie energii jest bardzo niskie i wynosi zaledwie około 265 kWh rocznie. Także zużycie wody jest stosunkowo niskie: 9 l na cykl mycia. To zmywarka wykonana w technologii 6 Zmysł. Jest wyposażona w regulowane, modułowe kosze. Dzięki temu, że jej poziom hałasu jest bardzo niski, możesz ustawić zmywanie w nocy. Zewnętrzny panel sterujący jest czytelny, intuicyjny i wygodny. Ten model jest naprawdę godny uwagi, zwłaszcza, że kolejną zaletą jest cena – WFO 3T121 o standardowej szerokości 60 cm kosztuje około 1400 zł.

Bardzo ciekawie prezentuje się także biała zmywarka Whirlpool WFC 3C26, która mieści aż 18 kompletów naczyń. Jest dość pojemna, także dlatego, że została wyposażona w specjalny, niewielki koszyk na sztućce. Zużycie energii jest bardzo podobne jak w modelu wymienionym wcześniej – klasa energetyczna to także A++, takie samo jest także zużycie wody. Niestety nie ma technologii Powercelan PRO, ale za to może być podłączona do ciepłej wody. To ekonomiczniejsze rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli ogrzewasz wodę pompą ciepła lub kolektorami słonecznymi. Cena wynosi około 1200 zł.

Zmywarka Whirlpool wolnostojąca podczas programowania oraz polecane modele, najlepsze wielkości oraz zmywarki do zabudowy tej marki
Zmywarki Whirlpool - opinie, ceny, najlepsze modele, zużycie energii i wody, hałas

Warto zastanowić się także nad mniejszym modelem wolnostojącym. Na polecenie zasługuje zmywarka Whirlpool ADP 402 IX o szerokości 45 cm. Jak na tak małą zmywarkę jest dość pojemna – mieści około 10 kompletów naczyń. Klasa energetyczna A++ pozwala na dość duże oszczędności, a poziom hałasu także jest bardzo niski, jak w większości zmywarek Whirlpool. Największą wadą jest stosunkowo duże zużycie wody – 9 litrów na cykl jest standardowy dla większych zmywarek. W przypadku tak niewielkiej jest to naprawdę dużo. Zmywarka kosztuje około 1300 zł.

Zmywarki Whirlpool do zabudowy – modele i ceny

Zmywarki do zabudowy są nieco droższe niż wolnostojące. Przykładem może być WIC3T123PFE, model o standardowych wymiarach. Jest bardzo nowoczesna i niezwykle zaawansowana technologicznie, ale jej cena dobiega do 2 tysięcy złotych. Zmywarka zużywa aż 10 l wody na cykl mycia, ale za to jest bardzo pojemna, a jakość czyszczenia jest naprawdę niezwykła, dzięki technologii 6 Zmysł i PowerClean Pro. Elektroniczny wyświetlacz pozwala na wygodne sterowanie i ustawianie programów mycia. Dzięki temu możesz dobrać sposób zmywania idealnie do swoich potrzeb.

Tańszym rozwiązaniem jest WBC3C 26 B, model, który kupisz za mniej więcej 1400-1500 zł. Jest to także świetne rozwiązanie – energooszczędna (A++), zużycie wody to zaledwie 9 l. Dodatkowo jest dość pojemna – mieści się w niej aż 14 kompletów naczyń. To jedna z najcichszych zmywarek Whirlpool, ponieważ została wyposażona w silnik niwelujący wibracje i drgania. Ten model jest niezwykle wygodny dzięki temu, że nie musisz czekać, aż się zapełni, możesz ustawić opcję mycia połowy wsadu. Na dodatek kosze i grzebienie są regulowane, tak, by mieściły się wszystkie naczynia. To zmywarka, która świetnie dopasowuje się do ciebie. Zmywarka Whirlpool to wybór wart rozważenia, ale trzeba wziąć pod uwagę jej zużycie wody oraz poziom hałasu, a także parametr, jakim jest klasa energetyczna.

ikona podziel się Przekaż dalej