Fairy do zmywarek - co warto wiedzieć?

Jak działają tabletki do zmywarki Fairy?

Fairy są niezwykle cenionymi na rynku tabletkami do zmywarek. Ich skuteczność jest bardzo wysoka, zwłaszcza gdy wybieramy opcję All In One. Tabletki te są bowiem skoncentrowaną siłą, która łączy w sobie kilka środków. Stosując Fairy z „potrójną mocą” nie są potrzebne żadne inne produkty do otrzymania wysokiej skuteczności podczas zmywania. Dlaczego? Otóż, jedna tabletka zawiera aż… trzy rodzaje płynów. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej:

  • płyn granatowy – zawiera funkcję efektywnego płukania i nabłyszczania, funkcję soli oraz formułę zapewniającą metaliczny połysk szklanym naczyniom.
  • płyn niebieski – zawiera system oczyszczania i odtłuszczania zmywarki oraz zapobiega osadzaniu się tłuszczu w filtrach, rurach oraz systemach natryskowych.
  • płyn pomarańczowy – usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy bez konieczności używania innych środków (np. w formie zawieszki), pozostawiając przyjemny i delikatny, pomarańczowy aromat.

Wystarczalność i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wystarczalność tabletek producenta zależna jest przede wszystkim od ich ilości w opakowaniu oraz częstości mycia. Tabletkę Fairy umieszcza się w zmywarce przed każdym myciem, nawet jeżeli nie będzie w niej wielu naczyń lub nie są one specjalnie brudne. Pamiętaj, że ustawienie zmywarki na krótki program może spowodować, że Fairy nie rozpuści się w niej… całkowicie – należy wtedy usunąć ją ze zmywarki i wrzucić kolejną przy następnym użyciu. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o tabletkach do zmywarki.

Skutecznie dobrać odpowiednie tabletki do swojej zmywarki można jedynie metodą prób i błędów. Zdecyduj się na te, które są optymalne do przeciętnej, wykorzystywanej ilości naczyń oraz stopnia ich zabrudzenia. Posiadasz dużo szkła? Zwróć więc uwagę na odpowiednią formułę nabłyszczania w tabletkach.

Tabletki do zmywarki Fairy – popularne produkty

Fairy All In One Platinum Lemon – kapsułki 100 sztuk

Dzięki nim usuniesz zabrudzenia już za pierwszym razem. Formuła kapsułek rozpuszcza nawet najbardziej uporczywe i tłuste zabrudzenia tak, aby naczynia były zawsze czyste i lśniące. Kapsułki wyczyszczą nawet tłuszcz z filtra! Płynna formuła Fairy All In One rozpuszcza się o wiele szybciej niż chociażby tabletki prasowane – dzięki temu produkt błyskawicznie zaczyna również… działać. Poza tym, tabletki te są bardzo proste w użyciu – wystarczy bowiem, że umieścisz je w swoim urządzeniu AGD. Kapsułki są od razu gotowe do użycia – nie mają dodatkowego opakowania.

Tablekti do zmywarki Fairy, czyli kostki i kapsułki oraz polecane produkty Fairy do zmywarek, a także ceny za opakowanie
Tabletki do zmywarki Fairy – rodzaje, opinie użytkowników, skuteczność działania, ceny

Tabletki posiadają również funkcję soli i wspomagania płukania naczyń, a także ochraniają szkło i srebro – co potwierdzają pozytywne opinie użytkowników. Produkt skutecznie zapobiega odkładaniu się tłuszczu w systemie odprowadzającym wodę, a także na filtrach i ramieniu natryskowym. Tabletki są polecane do wszystkich zmywarek wiodących firm. Sprawdź także ten artykuł o tabletkach do zmywarki Finish.

Cena produktu to ok. 105 zł.

Fairy Dreft Platinum All In One – kostki 90 sztuk

Tabletki do zmywarki Fairy są niezwykle skutecznymi środkami do mycia naczyń – są bowiem silnie skoncentrowane i łączą w sobie funkcję kilku środków. Kupując kostki Fairy Dreft nie są potrzebne żadne inne preparaty, ponieważ jedna tabletka zawiera kilka funkcji, m.in.:

  • funkcję efektywnego płukania i nabłyszczania,
  • funkcję soli,
  • formułę zapewniającą metaliczny połysk,
  • system ochrony szkła,
  • system oczyszczania i odtłuszczania zmywarki.

Tabletki zapobiegają również osadzaniu się tłuszczu i… kamienia – zwłaszcza w filtrach, rurach oraz systemach natryskowych. Warto wspomnieć, że kompleksowe działanie, wysoka skuteczność oraz rozsądna cena tabletek Dreft sprawia, że klienci bardzo chętnie sięgają ponownie po ten produkt.

Cena produktu to ok. 50 zł.

Fairy Jar Platinum All In One – kostki 84 sztuk

Są to niezawodne kapsułki do zmywarki, dzięki którym skończysz ze żmudnym, ręcznym myciem naczyń. Aby w pełni wykorzystać potencjał zmywarki, wybierz właśnie ten niezwykły środek do czyszczenia zabrudzeń w urządzeniu – umożliwi on bowiem skuteczne mycie naczyń bez powstawania smug, a ponadto ochroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. Jeżeli chcesz stale cieszyć się czystymi naczyniami i sprawną zmywarką, wybierz tabletki do zmywarki Fairy!

Co ważne, jedna kapsułka to także... jedno mycie naczyń. Wystarczy jedno użycie aby sprawić, że talerze i sztućce będą lśniące i pachnące! Kostki Fairy Jar Platinum nadadzą naczyniom połysk i rozpuszczą tłuszcz, który jest trudny do pozbycia się ręcznie. Kapsułki są wyjątkowo wygodne w użyciu, osłaniając dodatkowo… srebrne elementy sztućców i naczyń! Kapsułki sprawdzą się w każdym modelu zmywarki, wykorzystującej wodę miękką, średnio twardą oraz twardą.

Cena produktu to ok. 63 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej