Cena płynu Lovela w różnych pojemnościach

Płyn do prania Lovela, podobnie jak inne, dzieli się na mleczko do prania kolorowych tkanin oraz osobno do białego. Produkt jest hipoalergiczny, co sprawia, że jest niezwykle delikatny dla skóry. Lovela jest bardzo popularną marką wśród preparatów piorących, po które często sięga wiele mam. Mleczko zostało przebadane klinicznie, dzięki czemu wzbudza zaufanie konsumentów. Zobaczmy więc, jak przedstawiają się ceny różnych opakowań płynu do prania Lovela.

Cena produktu w sieci sklepów Tesco:

  • Lovela mleczko do prania koloru albo do białego 1,5l w cenie ok. 18 zł
  • Lovela mleczko do prania koloru albo do białego 4,7l w cenie ok. 50 zł

Cena produktu w sieci sklepów Rossmann:

  • Lovela mleczko do koloru 1,5l w cenie ok. 22 zł

Mleczko można zakupić także na popularnych aukcjach internetowych, gdzie dostaniemy płyn o pojemności np.:

  • 3l w cenie ok. 45 zł
  • 6l w cenie ok. 58 zł
  • 9l w cenie ok. 75 zł

Do podanych cen należy doliczyć koszt przesyłki. Podczas promocji niektóre oferty na aukcjach przewidują gratisy przy zakupie mleczka Lovela np. w postaci płynu do płukania, hipoalergicznych chusteczek lub płynu do czyszczenia powierzchni. Jeśli szukasz więcej informacji, w tych artykułach znajdziesz więcej porad o praniu.

Płyn do prania Lovela

Zastosowanie środka piorącego

Mleczko do prania Lovela przeznaczone jest przede wszystkim dla niemowląt, dla dzieci, a także dla osób z wrażliwą skórą. Płyn do prania Lovela jest również doskonałym środkiem piorącym dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry (AZS), a także dla alergików. To najbardziej polecany produkt na rynku, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo podczas codziennego stosowania.

Skóra niemowląt i dzieci jest bardzo delikatna, przez co łatwo ulega podrażnieniom. W związku z tym często poszukujemy takiego preparatu piorącego, który będzie całkowicie bezpieczny dla naszego maluszka. Najważniejszym okresem są pierwsze trzy lata życia noworodka, dlatego w tym czasie powinniśmy szczególnie zadbać o jego bezpieczeństwo, piorąc ubranka w specjalnych środkach. Na szczęście płyn piorący Lovela posiada wszystko to, czego szukamy.

Niemałe zaufanie wśród mam wzbudza także sam fakt, że mleczko Lovela posiada pozytywne opinie Instytutu Matki i Dziecka. Dopełnieniem rekomendacji mleczka są korzystne opinie użytkowników, które można znaleźć m.in. na internetowych forach. Są to wystarczające dowody na to, że mleczko Lovela jest uznawane za najlepszy środek piorący dla niemowląt i dla dzieci.

Płyn do prania Lovela jest uważany od dawna za jeden z najbardziej skutecznych i delikatnych środków dla dzieci. Ma świetne ceny i zbiera bardzo dobre opinie użytkowników
Płyn do prania Lovela - rodzaje, ceny, opinie, zastosowanie, porady

Opinie o produkcie Lovela

Marka płynów do prania Lovela nie ma sobie równych. Mleczko stosuje niemal co druga mama. Tak ogromna popularność produktu nie wzięła się znikąd. Świetny skład z odpowiednio dobraną łagodną formułą sprawia, że środek spełnia niemal wszystkie oczekiwania, jeśli chodzi o preparat piorący. Wiele osób, które wypróbowały płyn do prania Lovela, podkreśla, że produkt bardzo pozytywnie ich zaskoczył.

Wśród największych zalet mleczka Lovela użytkownicy wymieniają przede wszystkim wydajność preparatu, wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, delikatny i przyjemny zapach. Istotna jest również przystępna cena. Osoby korzystające z płynu do prania Lovela twierdzą, że preparat dobrze się spłukuje, nie pozostawiając żadnych śladów na wypranych ubrankach.

Do najważniejszych zalet płynu zalicza się właściwości hipoalergiczne. Korzystając z preparatu, możemy mieć 100% pewność, że środek w żaden sposób nie uczuli maleństwa. Poszukując więc sprawdzonego produktu do prania ubranek dziecięcych, z czystym sumieniem możemy zainwestować w mleczko do prania Lovela. Wybór ten uznawany jest jako jeden z najlepszych.

Inne produkty marki Lovela – rodzaje

Marka Lovela to nie tylko popularne mleczko do prania. Pod tą nazwą występują także inne rodzaje produktów przeznaczonych do prania dziecięcych ubranek. Prócz mleczka, dużym zainteresowaniem cieszy się także proszek do prania Lovela, który można nabyć w wersji do białego oraz do koloru. Proszek dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o różnych pojemnościach (np. 3,25kg; 1,62kg; 5kg).

Wśród produktów Lovela wyróżnia się też odplamiacz w płynie, kapsułki do prania bieli i kolorów, płyn do płukania, a także hipoalergiczne chusteczki i płyny do czyszczenia powierzchni. Renoma, jaką posiada obecnie marka Lovela, wynika głównie z jakości produktów, którą swoimi opiniami nieustannie potwierdzają użytkownicy.

Produkty Lovela cieszą się niesłabnącą dobrą opinią. Samemu mleczku do prania zaufało już bardzo wiele mam oraz alergików. Ceny płynu do prania oraz innych preparatów są dosyć przystępne, lecz i tak większość z nas woli kupować środki czystości w promocji. Wówczas mamy świadomość, że niewielkim nakładem pieniężnym inwestujemy w wysoką jakość.

ikona podziel się Przekaż dalej