Odplamiacz tkanin Vanish – rodzaje

Vanish odplamiacz jest jednym z najbardziej popularnych środków na wywabianie plam. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje detergentu, które posiadają odmienny stan skupienia. Do najbardziej znanych produktów tej marki należy Vanish Oxi Action w płynie (konsystencja żelowa).

Dostępny jest również odplamiacz tkanin Vanish w sprayu, który równie skutecznie usuwa plamy. Kolejnym rodzajem odplamiacza jest mydełko Vanish, które wnika głęboko w włókna, usuwając najtrudniejsze plamy. Bardzo popularny jest także proszek Vanish, który błyskawicznie działa na plamy.

Produkty Vanish świetnie radzą sobie nawet z zaschniętymi plamami. Unikalna formuła odplamiaczy sprawia, że są one w pełni bezpieczne dla białych oraz kolorowych tkanin. Seria odplamiaczy Vanish cieszy się niesłabnącą sławą, której dowodem są pozytywne opinie użytkowników. Jeśli szukasz więcej informacji, w tych artykułach znajdziesz więcej porad o praniu.

Cena różnych rodzajów odplamiaczy Vanish

W sieci marketów Tesco do wyboru mamy kilka rodzajów odplamiacza Vanish. Na przykład Vanish Oxi Action w płynie o pojemności 1l kosztuje ok. 10 zł, natomiast cena 2l wynosi ok. 18,50 zł. Z kolei za Vanish w sprayu (500 ml) należy zapłacić około 16-18 zł.

Najtańsze są 30 gramowe saszetki odplamiacza w proszku lub w płynie, których cena wynosi ok. 4-5 zł. Jeśli chcemy zainwestować w proszek Vanish, w Tesco za opakowanie 625 g zapłacimy ok. 24 zł. W sieci Lidl można nabyć Vanish odplamiacz Oxi Action w promocyjnej cenie za nieco ponad 14 zł za opakowanie 500 g w proszku lub 1,5l w płynie.

W Lidlu dostępny jest także Vanish Oxi Action w proszku, którego opakowanie zawiera 500 g + 250 g gratis. Cena produktu oscyluje w granicach 16 – 17 zł. W sieciach drogerii Rossmann Vanish odplamiacz w płynie dostępny jest w pojemności 940 ml w cenie ok. 19 zł (w promocji za ok. 14 zł).

Odplamiacz Vanish to jeden z najlepszych sposobów na wyczyszczenie mniejszych i większych plam. Zbiera dobre opinie, chociaż jego cena może być dość wysoka
Vanish odplamiacz - rodzaje, opinie, cena, porady użytkowania

Vanish - opinie i porady

Produkty Vanish posiadają bardzo wiele pozytywnych opinii, które zgodnie wskazują na największą zaletę odplamiaczy – zdumiewające usuwanie plam. Użytkownicy uważają, że Vanish nie jest przereklamowanym produktem na plamy. Jego skuteczność jest bowiem potwierdzona.

Opinie osób, które wypróbowały Vanish odplamiacz, są niezbitym dowodem na skuteczność tego produktu. Usuwanie plam z Vanish staje się zdecydowanie łatwiejsze. Zastanawiając się nad zakupem odplamiacza, warto skorzystać z promocji. W tym czasie można zakupić większe opakowanie detergentu, bez przepłacania.

Kwestię związaną z wyborem rodzaju odplamiacza, pozostawiamy do indywidualnego rozstrzygnięcia. Należy bowiem kierować się własnymi preferencjami, a wszelkie wątpliwości pomogą rozwiać pozytywne opinie użytkowników. Vanish to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu poradzisz sobie z każdą plamą!

ikona podziel się Przekaż dalej